BREAKDANCE Z KAROLEM

ŚRODA
20:30-21:30
GRUPA OTWARTA

16864387_1481394598569728_2302187747332655107_n

KAROL „FRESH KID” ŚLIWA

Bboy Karol „Fresh Kid” Śliwa ma 23 lata i pochodzi z Jasła, gdzie ok. 2009 roku zaczęła się jego podróż taneczna. Zaczynał ucząc się od starszych kolegów, którzy zaszczepili w nim zajawkę tak mocną, że pomimo wielu kontuzji i późniejszego rozpadu ekipy, wytrwale doskonalił swoje umiejętności. Od 4 lat mieszka w Krakowie gdzie tańczy i studiuje Budownictwo na Politechnice.

Uczestniczył w wielu warsztatach z jednymi z najlepszych tancerzy ze świata i Polski (m. in. Poe One, Casper, Thesis, Reveal, Ayumi, Yan, Xisco, mr. Wiggles, Polskee Flavour, Temps, Skunk , Polssky, Kostek, Kuzya, Zolsky, Lil Zoo, Victor, Beatmaster T, Float, Kyoka, Majid, Loose Joint, Cloud, Storm, Winy, Kid David, Narumi, C-Mack itd.).

Aktywnie uczestniczy w ogólnopolskich zawodach z sukcesami na podium. Na koncie ma również wiele pokazów tych ulicznych jak i przed kilkutysięczną publiką (w tym pokazy na Tauron Arenie w Krakowie oraz w Kopalni Soli w Wieliczce).

Nie ogranicza się tanecznie i próbuje swoich sił również w innych stylach (m. in. hip hop, jazz, house). W tańcu największy nacisk kładzie na styl i muzykalność. Na jego zajęciach poznać fundamenty tego stylu tańca oraz spróbujecie wykreować swój własny styl na ich bazie. Zajęcia są dedykowane dla osób początkujących tanecznie jak i doświadczonych w innych stylach tańca.